Eripakkumised

Uued tooted

Teave

Kristalliseeruvad kaitsevahendid

 

Keraamiline kaitse ning muud kristalliseeruvad kaitsevahendid andmaks pindadele maksimaalselt pikk ning tõhus kaitse väliste tegurite vastu ning lihtsustamaks auto pesemist.

lehe kohta
Kuvatud 1 - 12 kokku 17 tootest
 • Komplekt velgede keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda - pihusta ja pühi. Kaitse kuni 12 kuuks. Aitab velgi kauem puhtana hoida, teeb puhastamise lihtsamaks ja kaitseb kahjulike mõju eest. Sobib igati tüüpi velgedele, sealhulgas pulbervärvitud, teemantlõigatud ja mattvärvi velgedele. Komplektis 100ml puhastusvahend, 100ml töötlusvahend, 4...

  35,90 €
  Laos
 • Komplekt klaaside keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda. Kaitse kuni 12 kuuks. Muudab klaasid hüdrofoobseks ning tagab parema nähtavuse kõigis ilmastikutingimustes. Hoiab klaasid kauem puhtana ning teeb puhastamise lihtsamaks. Komplektis 100ml puhastuspasta, 6 töötluslappi, 100ml puhastusvahend jääkide eemaldamiseks ja kummikindad.

  35,90 €
  Laos
 • Pehmed, mugavad ja ergonoomilised aplikaatorid pinnakaitsevahendite peale kandmiseks. Uus aplikaator on loodud katteprotsessi kiirendamiseks ja täiesti ühtlase katte võimaldamiseks igat suuruses ja ka keerulise kujuga paneelidel. Kaks erineva kiuga külge võimaldavad pindu töödelda täpselt ja ohutult.

  10,90 €
  Laos
 • Klaasikeraamika, mida on ülilihtne paigaldada. Tagab nähtavuse kehva ilma korral, tõrjudes klaasilt nii vee kui pori. Peale kandmine käib sekunditega tänu spetsiaalselt disainitud pudelile ning vildist aplikaatorile. Ei nõua põhjalikku ettevalmistust ega klaasi süvapuhastust. Kestvus kuni 6 kuud; kulu auto kohta 30 ml; efekt kõige tugevam kiirusel 70+ km/h.

  28,90 €
  Laos
 • Komplekt interjööri keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda - pihusta ja pühi. Kaitse kuni 12 kuuks. Kaitseb salongi määrdumise ja kulumise vastu. Sobib kasutamiseks nahast ja tekstiilist pindadel ning vaipadel. Komplektis 100ml puhastusvahend, 2 x 100ml töötlusvahend tekstiilidele, 100ml töötlusvahend nahale, 4 aplikaatorlappi ja kummikindad.

  41,90 €
  Laos
 • Väga kergesti kasutatav keraamiline kaitsevahend spreipudelis. Tugev hüdrofoobsus ning kauakestev ja tõhus kaitse. Peale kandmine on ülilihtne - pihusta komplektis olevale lapile ja pühi. Kestvus kuni 12 kuud / 12 000 km; kulu auto kohta 10-15 ml. Komplekti kuulub kaitsevahend Q² CANCOAT EVO 200 ml,  3 pihustit, mikrofiiberlapp ja kleebised.

  45,90 €
  Laos
 • Lihtne ja tõhus keraamiline kaitse. Q² One ühendab endas erinevate pinnatöötlusvahendite parimad omadused - peale kanda sama lihtne kui vaha, kuid samas keraamilisele kattele omaselt väga läikiv, hüdrofoobne ja vastupidav. Kestvus kuni 24 kuud / 25 000 km; kulu 25-30 ml auto kohta. Komplektis kaitsevahend Q² ONE EVO 50 ml, aplikaator, Q²M CURE 100 ml,...

  59,90 €
  Laos
 • Hüdrofoobne kaitsevahend auto klaasidele. Parandab nähtavust halbade ilmastikuolude korral. Ennetab akende jäätumist ja mustuse kinnitumist. Kauakestev toime - tõhus kaitse kuni 2 aastat või 40 000 KM. Toimib ka väikestel kiirustel - alates 45 km/h. Ülimalt lihtne peale kanda - pihusta ja pühi.

  26,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
 • Komplekt keraamiliste kaitsetöötluste peale kandmiseks. Komplekti kuulub 2 aplikaatorit ja 10 lappi. Aplikaatoritel on külgmised pilud lappide hoidmiseks. Aplikaatorid 9cm x 4cm x 2,5cm, lapid 10 cm x 10 cm.

  9,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
 • Paks, kõva ja eriti hüdrofoobne puhas kaitse. Q² Pure viib värvkatte välimuse uuele tasemele, andes puhta kristalliseerunud läike. Selle paks koostis nõuab ainult ühte kihti, muutes pealekandmise protsessi kiireks ja kasutajasõbralikuks.

  89,90 €
  Tarneaeg 4-5 tööpäeva
 • 119,90 €
  Tarneaeg 4-5 tööpäeva
Kuvatud 1 - 12 kokku 17 tootest