Kristalliseeruvad kaitsevahendid

 

Keraamiline kaitse ning muud kristalliseeruvad kaitsevahendid andmaks pindadele maksimaalselt pikk ning tõhus kaitse väliste tegurite vastu ning lihtsustamaks auto pesemist.

Kuvatud 1 - 12 kokku 12 tootest
 • Komplekt velgede keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda - pihusta ja pühi. Kaitse kuni 12 kuuks. Aitab velgi kauem puhtana hoida, teeb puhastamise lihtsamaks ja kaitseb kahjulike mõju eest. Sobib igati tüüpi velgedele, sealhulgas pulbervärvitud, teemantlõigatud ja mattvärvi velgedele. Komplektis 100ml puhastusvahend, 100ml töötlusvahend, 4...

  32,90 € 35,90 €
  Laos
 • Komplekt klaaside keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda. Kaitse kuni 12 kuuks. Muudab klaasid hüdrofoobseks ning tagab parema nähtavuse kõigis ilmastikutingimustes. Hoiab klaasid kauem puhtana ning teeb puhastamise lihtsamaks. Komplektis 100ml puhastuspasta, 6 töötluslappi, 100ml puhastusvahend jääkide eemaldamiseks ja kummikindad.

  32,90 € 35,90 €
  Laos
 • Pehmed, mugavad ja ergonoomilised aplikaatorid pinnakaitsevahendite peale kandmiseks. Uus aplikaator on loodud katteprotsessi kiirendamiseks ja täiesti ühtlase katte võimaldamiseks igat suuruses ja ka keerulise kujuga paneelidel. Kaks erineva kiuga külge võimaldavad pindu töödelda täpselt ja ohutult.

  10,90 €
  Laos
 • Komplekt interjööri keraamiliseks töötluseks. Lihtne peale kanda - pihusta ja pühi. Kaitse kuni 12 kuuks. Kaitseb salongi määrdumise ja kulumise vastu. Sobib kasutamiseks nahast ja tekstiilist pindadel ning vaipadel. Komplektis 100ml puhastusvahend, 2 x 100ml töötlusvahend tekstiilidele, 100ml töötlusvahend nahale, 4 aplikaatorlappi ja kummikindad.

  37,90 € 41,90 €
  Laos
 • Klaasikeraamika, mida on ülilihtne paigaldada.

  28,90 €
  Laos
 • Komplekt keraamiliste kaitsetöötluste peale kandmiseks. Komplekti kuulub 2 aplikaatorit ja 10 lappi. Aplikaatoritel on külgmised pilud lappide hoidmiseks. Aplikaatorid 9cm x 4cm x 2,5cm, lapid 10 cm x 10 cm.

  9,90 €
  Laos
 • Lihtsasti kasutatav keraamiline kaitse spreipudelis.

  45,90 €
  Laos
 • Täiustatud mitmekihiline keraamiline kate, mis sobiks kasutamiseks nii professionaalidele kui entusiastidele. GYEON Q² MOHS üks silmapaistvamaid eeliseid on vastupidavus. See suudab säilitada 80% oma algsest hüdrofoobsusest ning kaitsta töödeldud pindu vähemalt 18 kuud, tagades sellega auto optimaalse kaitse keskkonnategurite eest.

  69,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
 • Harrastajate valik vastupidavaks ja kestvaks kaitseks. Q² One ühendab kõigi kaitsetüüpide eelised. Peale kanda sama lihtne kui vaha, väga läikiv, vastupidav ja kestev nagu tavalised katted. See kiiresti kõvenev ja ei vaja erivarustust ja muudab teie garaaži detailingu stuudioks.

  59,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
 • Paks, kõva ja eriti hüdrofoobne puhas kaitse. Q² Pure viib värvkatte välimuse uuele tasemele, andes puhta kristalliseerunud läike. Selle paks koostis nõuab ainult ühte kihti, muutes pealekandmise protsessi kiireks ja kasutajasõbralikuks.

  89,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
 • Hüdrofoobne kaitsevahend auto klaasidele. Parandab nähtavust halbade ilmastikuolude korral. Ennetab akende jäätumist ja mustuse kinnitumist. Kauakestev toime - tõhus kaitse kuni 2 aastat või 40 000 KM. Toimib ka väikestel kiirustel - alates 45 km/h. Ülimalt lihtne peale kanda - pihusta ja pühi.

  26,90 €
  Lisa ostukorvi
  Otsas
Kuvatud 1 - 12 kokku 12 tootest