Meist

AutoCare Autokaubad OÜ

AutoCare Autokaubad OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele võimalikult laia valikut kvaliteetseid autohooldusvahendeid, mis võimaldaks autohuvilistel oma auto hooldamisega ise toime tulla ning saavutada seda tehes professionaalseid tulemusi.

Selleks alustasime 2016. aastal Chemical Guys toodete maaletoomise ning jaemüügiga Eestis. Kõik ettevõttes tegevad isikud on läbinud põhjaliku Detailing University koolituse ning täiendavad oma teadmisi ja oskusi pidevalt, et pakkuda Teile parimat võimalikku kliendituge.

 

Chemical Guys

Chemical Guys on ülemaailmselt tuntud Lõuna-Californias paiknev ettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on professionaalsete autohooldusvahendite ning –tarvikute tootmine. Enam kui 40 aastat uurimis- ning arendustööd on tänaseks teinud sellest juhtiva kaubamärgi maailma autohooldustööstuses.

Nii algajad kui professionaalid eelistavad Chemical Guys tooted, mitte ainult nende toodete kvaliteedi pärast, vaid ka Chemical Guys poolt pakutava maailmatasemel klienditoe ning üüratu teadmistepagasi tõttu. Iga uue tootega kaasnevad õpetuslikud videod, mis seletavad üksikasjalikult, kuidas saavutada optimaalseid tulemusi.

 

Auto Finesse

Auto Finesse sai alguse 1999. aastal pakkudes esmalt vaid teenust. Tulenevalt pälvitud tunnustusest ja edust, hakati varsti välja töötama oma tooteid. Alustati 7 tootega, mis jõudsid turule 2011. aastal. Toodete väljatöötamisel on alati olnud fookuses 3 kriteeriumi - kasutusmugavus, efektiivsus, kvaliteet.

Tänaseks on Auto Finesse üks nimekamaid detailing brände Ühendkuningriikides ning nende tooteid müüakse kogu maailmas. Valikus on üle 150 erineva toote ning uhiuues 1100 ruutmeetrises hoones valmistatakse ligi 4000 toodet päevas.

 

RUPES

RUPES on Itaalia perefirma, mis asutati juba 1947. aastal. Sellest saati on ettevõtte fookuses olnud alati tooteinnovatsioon ja koostekvaliteet, tänu millele, on neist tänaseks kujunenud üks nimekamaid ja uuendusmeelsemaid tootjad elektritööristade turul. Samuti on RUPES alati pannud väga palju rõhku tööriistade kasutajate tervisele ja tööohutusele, tegemata seejuures järeleandmisi efektiivsuses.

Revolutsioonile detailing sektoris pani Rupes aluse 2008. aastal, tuues turule sel hetkel maailmas suurima diameetriga (10 mm) ekstsentrikpoleerija. Samal suunal jätkati ning juba 2010. aastal tuldi välja BigFoot tooteseeriaga – poleerimismasinad, mis järgneva 10 aasta jooksul muutsid arusaamasid poleerimisest kogu maailmas ning on sellest hetkest saadik olnud eelistatuimaks valikuks poleerimismasinate turul tarbijate seas ning eeskujuks kõigile teistele tootjatele, nii oma kvaliteedi, disaini kui võimekuse osas.

Lisaks poleerimismasinatele, töötati välja ka poleerijate spetsiifikale täpselt vastavad poleerimispadjad, poleerimispastad ning tarvikud, mis tervikuna moodustavad BigFoot poleerimissüsteemi, tagamaks veelgi paremat tulemust. Tänaseks on RUPES Bigfoot tooted esindatud igas maailma otsas, olles endiselt alati tootearenduses sammu võrra ees ning pakkudes senini meeldivaimat ning ohutuimat kasutuskogemust.

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga, et saada esimeste seas teada parimatest pakkumistest ning uutest toodetest.