Tarneinfo

Tellimused pakendatakse ning saadetakse välja koheselt kui kauba eest on tasutud ning makse on jõudnud meie arveldusarvele. Transpordi hind oleneb Teie valitud tarneviisist ning pakendatud kauba mõõtmetest. Teieni jõuab kaup reeglina järgmisel tööpäeval (v.a. pühapäev). Võimalik on valida kolme tarneviisi vahel.

 

Omniva pakiautomaat, saatekulu 3,00 - 5,70 €

Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS või soovi korral ka e-mail, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saate paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi ööpäevas. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

 

Kättetoimamine Omniva kulleriga Teie valitud aadressile, saatekulu 4,80 – 7,50 €

Paki saabumisel helistab Teile Omniva kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Teile edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse Teie pakki 21 päeva.

 

Tasuta transport Pärnu linna piires

Pärnu linna piires toome kauba 24 tunni jooksul ise Teie poolt valitud aadressile. Klienditeenindus võtab Teiega eelnevalt telefoniu teel ühendust, et leppida kokku kättetoimetamise aeg.

 

Suuremõõtmelised saadetised

Juhul kui pakendamise käigus selgub, et kaupa mõne parameetri tõttu ei ole võimalik saata Teie poolt valitud viisil, võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust ning lepitakse kokku Teile sobivaim viis kauba transpordiks.