Tarneinfo

 

Tellimused pakendatakse ning saadetakse välja koheselt kui kauba eest on tasutud ning makse on jõudnud meie arveldusarvele. Transpordi hind oleneb Teie valitud tarneviisist ning pakendatud kauba mõõtmetest. Teieni jõuab kaup reeglina 2-3 päeva jooksul. Võimalik on valida nelja tarneviisi vahel.

 

Itella SmartPost pakiautomaat, saatekulu 2,90 - 5,90 €

Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saate paki pakiautomaadist kätte. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Teie mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Pakiautomaatide asukohad ja lahtiolekuajad: https://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

 

Omniva pakiautomaat, saatekulu 3,90 - 5,90 €

Kauba saabumisel saadetakse Teile SMS või soovi korral ka e-mail, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saate paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi ööpäevas. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

 

Kättetoimamine Omniva kulleriga Teie valitud aadressile, saatekulu 9,90 – 11,90 €

Paki saabumisel helistab Teile Omniva kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Teile edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse Teie pakki 21 päeva.

 

Tulen ise tellimusele järgi

Tellimus komplekteeritakse reeglina 24 tunni jooksul. Kliendile tuleb SMS teavitus kui kaup on väljastamiseks valmis. Klient saab oma tellimuse kätte SMS-ga saabunud PIN koodi alusel meie Härma 11-B4, Pärnu aadressil asuvast pakiautomaadist. Tarnekulu ei lisandu.

 

Suuremõõtmelised saadetised

Juhul kui pakendamise käigus selgub, et kaupa mõne parameetri tõttu ei ole võimalik saata Teie poolt valitud viisil, võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust ning lepitakse kokku Teile sobivaim viis kauba transpordiks.

 

Maksimaalne tarneaeg

Maksimaalne tarneaeg laokaubale on 4 tööpäeva. Tarnija laost tellitavale kaubale on tarneaeg kuni 14 kalendripäeva.

Liitu uudiskirjaga

Liitu meie uudiskirjaga, et saada esimeste seas teada parimatest pakkumistest ning uutest toodetest.