Meist

AutoCare Autokaubad OÜ

AutoCare Autokaubad OÜ eesmärgiks on pakkuda oma klientidele võimalikult laia valikut kvaliteetseid autohooldusvahendeid, mis võimaldaks autohuvilistel oma auto hooldamisega ise toime tulla ning saavutada seda tehes professionaalseid tulemusi.

Selleks alustasime 2016. aastal Chemical Guys toodete maaletoomise ning jaemüügiga Eestis. Kõik ettevõttes tegevad isikud on läbinud põhjaliku Detailing University koolituse ning täiendavad oma teadmisi ja oskusi pidevalt, et pakkuda Teile parimat võimalikku kliendituge.


Chemical Guys

Chemical Guys on ülemaailmselt tuntud Lõuna-Californias paiknev ettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on professionaalsete autohooldusvahendite ning –tarvikute tootmine. Enam kui 40 aastat uurimis- ning arendustööd on tänaseks teinud sellest juhtiva kaubamärgi maailma autohooldustööstuses.

Nii algajad kui professionaalid eelistavad Chemical Guys tooted, mitte ainult nende toodete kvaliteedi pärast, vaid ka Chemical Guys poolt pakutava maailmatasemel klienditoe ning üüratu teadmistepagasi tõttu. Iga uue tootega kaasnevad õpetuslikud videod, mis seletavad üksikasjalikult, kuidas saavutada optimaalseid tulemusi. Samuti peetakse igas maailma otsas Detailing University koolitusi, mis võimaldavad huvilistel oma teadmisi autohoolduse alal veelgi süvendada.